Prodej: Pozemek (Zem. půda) Uhřice

Cena:
335.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně: cena včetně právních služeb a provize RK
ID nemovitosti6817308
Datum vložení:15. května 2018
Poslední úprava:23. května 2018, v 18:46
 
Adresa: Uhřice
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Poloha v obci: Na samotě
Celková plocha: 7.154 m2
foto 1
Prodej: Pozemek (Zem. půda) Uhřice
aktualizováno
Uhřice: Prodej zem. půdy za 335.000 Kč Uhřice: Prodej zem. půdy za 335.000 Kč Uhřice: Prodej zem. půdy za 335.000 Kč Uhřice: Prodej zem. půdy za 335.000 Kč Uhřice: Prodej zem. půdy za 335.000 Kč

Popis

Prodej orné půdy o výměře 7 154 m2 v katastrálním území Uhřice u Kyjova umožňující stavbu rybníka díky sousedství s trasou Spáleného potoka. Pozemek je volně přístupný po polní cestě. Chcete spolehlivě investovat a navíc využít aktuální dotační program s až 100% podporou státu? Nabízíme Vám tuto příležitost v katastrálním území Uhřice (okres Kyjov) v Jihomoravském kraji. Okolní pozemky navíc nevylučují možnost spojení více parcel a stavbu rybníka s větší plochou než prodávaných 7 154 m2 (0,72 hektaru). Případná stavba a související manipulace s hmotami stejně jako příjezd mechanizace jsou usnadněny polohou parcely v bezprostředním sousedství již existující polní cesty. Parcela svou delší hranicí sousedí s tokem Spáleného potoka což dává možnost stavby průtokového rybníka, popřípadě využítí stávajícího koryta potoka jako obtokové trasy.
Jedná se o jedinečnou příležitost větší pozemkové parcely položené na vodním toku. Vznik nových vodních ploch je v dnešních podmínkách mimořádnou a společensky potřebnou investiční možností. Profil terénu je v tomto případě také výhodný - parcela je víceméně plochá a svah začíná až na její hranici. Rybníkářství je navíc v tomto povodí již úspěšně provozováno na rybníku Balaton ležícím cca 800 m proti proudu potoka v k.ú. Archlebov.
Tento druh využití půdy je investičně ještě atraktivnější vzhledem k aktuální možnosti získání dotací na vybudování menšího vodního díla. Ministerstvo životního prostředí ČR poskytuje v rámci programu Podpora obnovy přirozených funkcí krajiny (POPFK) až 100 % dotace na zbudování malých vodních ploch zvyšujících schopnost krajiny zadržovat dešťovou vodu. (viz.http://www.dotace.nature.cz/voda-opatreni).
Půda je navíc součástí větší zemědělsky obhospodařované plochy a je propachtována, což pojišťuje rentabilitu investice i v případě odložení nebo neprovedení stavby.


Nebylo vyplněno vybavení

Zakázku vyřizuje

Ing. arch. Jan Obrtlík

Ing. arch. Jan Obrtlík

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

e-Finance, a.s., realitní divize

e-Finance, a.s., realitní divize

Bratislavská 52
Brno
60200

telefon:+420 515 555 555
mobil: +420 725 541 414
email:
www:http://www.e-finance-reality,cz

Rychlý výběr nemovitosti

Hledat nemovitost

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Reality Hodonín: reklama
TOPlist TOPlist