Prodej: Rodinný dům (Rodinné domy) Sobůlky

Cena:
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Informace v RK
ID nemovitosti163-N02359
Poslední úprava:28. února 2020, v 08:49
 
Adresa: Sobůlky

Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Stav nemovitosti: Novostavba
Celková plocha: 911 m2
Zastavěná plocha: 154 m2
Užitná plocha: 253 m2
Nadzem. podlaží: 2
Energetická náročnost budovyG - (?)
rodinný dům čelní pohled z ulice
Prodej: Rodinný dům (Rodinné domy) Sobůlky
Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč Sobůlky: Prodej rodinného domu za 0 Kč

Popis

Nabízím novostavbu rodinného domu v Sobůlkách. Dům je dispozičně řešený jako 4+kk s pracovnou, má 2 koupelny, 2 šatny, garáž a terasu se zahradou.

Dispoziční řešení domu:
do domu vcházíme přes zádveří (3,55m2), pak se dostaneme do:
- obývacího pokoje (45,49m2)
- kuchyně s jídelnou (26,08m2)
- koupelny č.1 (16,38m2)
- ložnice (14,96m2)

Schodištěm vcházíme do patra, kde je pracovna s knihovnou:
- pokoj č.3 (22,62m2) s šatnou (6,2m2)
- pokoj č.4 (29,23m2) s šatnou (6,09m2)
- koupelna s WC (2,01m2) a technická místnost

Dům se stále dokončuje (bude zábradlí na schodišti, dvířka v koupelně k technické místnosti, skleněné zástěna v koupelně, aj.), až na pár drobností bude dokončen a vhodný k bydlení. Uvolněn bude po dohodě s prodávajícím. Dům je moderně řešený a nabízí spoustu prostoru pro bydlení s rodinou.

V obývacím pokoji je krb na tuhá paliva, je zde otevřený prostor a spoustu místa, výhled do zahrady na terasu. Obývací pokoj je propojen s jídelnou a kuchyní. V kuchyni je kuchyňský ostrůvek vybavený sklokeramickou deskou pro vaření a moderní prostornou elektrickou troubou (širší rozměr - z USA), kuchyňské skříňky jsou zděné (v plánu bylo obložit je ozdobným kamenem a přidat dvířka (bude k náhledu vizualizace kuchyně) - tu si nový majitel může dokončit dle svých představ. V přízemí je nádherná prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a umývadlem.

Dům má podlahové vytápění. V domě jsou dřevěné obložky a interiérové dveře značka Solodoor. Podlahy obytných místností jsou laminátové, v koupelně keramický obklad. Okna plastová.

Do patra se dostaneme po otevřeném schodišti. Nový majitel může zvolit materiál pro obložení schodiště. V patře jsou dva prostorné pokoje, 2 šatny, pracovna, koupelna s WC (může zde být i sprchový kout) a technická místnost.

Parkování auta je možné v garáži nebo před domem.

Sobůlky jsou obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 3km západně od Kyjova. Žije zde 854 obyvatel. Obcí protéká Sobůlský potok. Od roku 2001 je členem Sdružení obcí Severovýchod, od roku 2002 Mikroregionu Babí lom. Každoročně kolem 11.11. na sv.Martina jsou v obci pořádány hody. V obci je školka, škola (1.stupeň), pošta, kompletní dostupnost služeb je v Kyjově.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Silnice
ParkováníParkoviště
,
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěTelefon

Zakázku vyřizuje

Kateřina Kokešová

Kateřina Kokešová

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RE/MAX Delta

RE/MAX Delta

Smetanovo nábřeží 954/4
Břeclav
69002

telefon:+420 607 449 860
email:
 
www:https://remaxdelta.cz/

Rychlý výběr nemovitosti

Hledat nemovitost

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Reality Hodonín: reklama
TOPlist TOPlist